Sublimator Kérastase, czyli nowy poziom stylizacji włosów

 

       Są sytuacje, w których liczy się perfekcyjny wygląd, a zwyczajne, luźno puszczone włosy powinny ustąpić miejsca pięknej fryzurze. Sublimator Kérastase to produkt do zadań specjalnych, nowy wymiar stylizacji. Zapewni odpowiednie produkty do włosów, a poza maksymalnym utrwaleniem, zagwarantuje także zdrowy wygląd włosów na długo. Warto zaufać profesjonalnym kosmetykom, by czuć się pewnie w każdej sytuacji.
       Czym jest produkt do stylizacji Kérastase?

       Kérastase wprowadziło stylizację włosów na nowy poziom dzięki nowoczesnym artykułom do włosów. Zapewniło klientom nie tylko mocne utrwalenie fryzury na długi czas, ale i naturalny, zdrowy wygląd włosów. Produkty z linii Sublimation powstały po to, by tworzenie fryzur stało się prostsze, a efekty utrzymały się na dłużej. Wcześniej produkty, które natychmiastowo poprawiały wygląd i kondycję włosów, dostępne były jedynie w serii pielęgnacyjnej. Odżywka i balsam do włosów Kérastase sprawiają, że stan kosmyków poprawia się od razu po nałożeniu produktu. Sublimator Kérastase łączy w sobie działanie balsamu oraz zapewnia mocne utrwalenie produktu do stylizacji włosów, zachowując przy tym elastyczność włosów oraz jej strukturę. Całość wygląda więc naturalnie, a dodatkowo utrzymuje się cały dzień, nawet w trudnych warunkach. Jeśli zatem czeka cię ważna uroczystość czy wielkie wyjście, postaw na coś, co sprawi, że będziesz czuć się pewnie i komfortowo przez cały czas, nie martwiąc się o stan twoich włosów.

       Stylizująca odżywka do włosów

       Piękny wygląd włosa to nie tylko nadanie mu struktury, ułożenie w odpowiedni sposób i zapewnienie trwałości uc. By pasma wyglądały maksymalnie dobrze, przede wszystkim należy zapewnić odpowiednią pielęgnację włosów. Zatem zwykłe umycie szamponem w tej sytuacji nie wystarczy. Warto pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu włosów, używając odpowiednich produktów, takich jak odżywka Kérastase, jednak pamiętajmy, by robić to regularnie dla osiągnięcia najlepszych efektów. Sublimator Kérastase nie zniweluje działania balsamów do włosów, a wręcz przeciwnie, ponieważ można nazwać go odżywką stylizującą. Zapewni bowiem zdrowy wygląd włosów i utrwali, nie niszcząc ich.

       Efekty, jakie daje sublimator Kérastase:

  • łatwe tworzenie fryzury
  • maksymalnie utrwalona fryzura
  • wysoka trwałość
  • elastyczność i naturalny wygląd
  • odżywione, piękne włosy

       Sekret stylizacji według Kérastase

       Kérastase wprowadziło innowację w świat stylizacji włosów. Dzięki metodzie, którą opracowali naukowcy i specjaliści w dziedzinie, możliwe jest utrwalenie włosów, stworzenie skomplikowango ułożenia i jednocześnie nadanie jego naturalnego wyglądu, bez sklejania. Jak to działa? Wszystko jest zasługą specjalnych polimerów utrwalających zastosowanych w kosmetykach z gamy Sublimation. Polimery utrwalające nie obciążają włosów, uczesanie zachowuje zatem lekkość na cały dzień. Dzieje się tak dlatego, że okrywają one włosy cienką warstwą, dzięki czemu kształt nadany włosom utrzymuje się na długo, jednocześnie pozostając elastyczne i zachowując swobodę ruchu oraz naturalny wygląd. Możliwe jest więc wymodelowanie zarówno wieczorowych upięć i loków, jak i czesanie włosów i ufryzowanie ich na co dzień.

       Układanie włosów

       Układanie włosów na co dzień, dzięki stosowaniu fluidu do włosów oraz sublimatora Kérastase, jest proste i szybkie. Szeroka gama produktów pozwoli każdemu dobrać coś dla siebie wedle potrzeb i oczekiwań. Stylizacja Kérastase to zarówno pianki, jak i lakiery do utrwalenia końcowych efektów. By otrzymać dziewczęce uczesanie na co dzień, wystarczy wgnieść piankę we włosy, wysuszyć je, a następnie zakręcić na lokówkę. Tak otrzymane loki, spryskane dodatkowo lakierem, utrzymają się cały dzień i będą wyglądać naturalnie. Stylizujące kosmetyki do włosów sprawdzą się także wtedy, gdy chcemy, by związane w kucyk pasma nie uciekły spod gumki. Dzięki utrwaleniu ich, poprawianie włosów w ciągu dnia nie będzie potrzebne, a codzienne układanie i nadawanie kształtu stanie się przyjemnością, a eliksir do włosów użyty na koniec nada blasku na dłużej.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu