Problemy intymne - znamię naszych czasów?

 

       Patrząc kilkanaście i kilkadziesiąt lat wstecz, nie mieliśmy do czynienia z nasilonym zjawiskiem obniżonej sprawności seksualnej, a jeśli tenże problem wystąpił, to zasadniczo dotyczył on mężczyzn w nieco starszym wieku lub też miał swoje podłoże w jakiejś poważniejszej chorobie.   

Dzisiaj rzeczywistość się znacząco zmieniła i mamy do czynienia z wieloma osobami, z wieloma mężczyznami, którzy mają problemy ze sprawnością seksualną, którzy mają problem z erekcją, z uzyskaniem wzwodu w momencie, gdy tego najbardziej potrzebują. Tym samym jak najbardziej słusznym wydaje się podjęcie owego tematu.

Dlaczego mamy problem ze wzwodem?

Dlaczego mówimy o problemach ze wzwodem, z brakiem wystarczającej erekcji? Tutaj należy wskazywać na przyczyny fizyczne, a konkretnie to przyczyny chorobowe jak i przyczyny psychiczne. Tych drugich możemy wymienić nieco więcej, aczkolwiek istotne jest właśnie to, aby je określić. Tymczasem mimo tego, że zjawisko obniżonej sprawności seksualnej dotyka obecnie około 1,5 miliona mężczyzn w naszym kraju, to jednak statystycznie połowa z nich nie udaje się do lekarza, a bardzo wielu mężczyzn idzie do gabinetu lekarskiego dopiero w momencie, gdy owo zjawisko mocno się nasili. To na pewno nie nastraja optymistycznie, tym bardziej, że tak naprawdę jednocześnie mamy do czynienia z unikaniem seksu, z frustracją, mamy do czynienia z obniżeniem samooceny i z popsuciem się relacji pomiędzy partnerami seksualnymi. Problemy ze wzwodem, z erekcją zawsze mają jakieś konkretne przyczyny, które powinny być bezwzględnie poznane.

Tabletki na erekcję

Sposobów na poprawę owej sytuacji jest bardzo wiele, aczkolwiek wielu mężczyzn stawia na tabletki. Są one powszechnie dostępne i nie wymagają uzyskania recepty od lekarza. Farmakologiczne leczenie problemów seksualnych ma oczywiście głęboki sens i może okazać się bardzo skuteczne, ale z drugiej strony nie zawsze jest to wystarczające. Mówiąc o owych tabletkach, które dostępne są bez recepty, stawiamy na Kamagrę, na Viagrę czy też na inne (polecamy sprawdzić asortyment dostępny na stronie apteki internetowej kopkamagra.com). Te wymienione należą do bezpiecznych i zarazem także bardzo skutecznych, a oparte są one w swoim składzie na substancji czynnej, jaką jest cytrynian sildenafilu. W jaki sposób owe tabletki oddziałują na nasz organizm? Możemy wskazywać na takie efekty jak chociażby:

  • większy napływ krwi do ciał jamistych prącia i tym samym lepsze jego ukrwienie

  • większa erekcja

  • wzwód uzyskany w momencie, w którym jest on pożądany

To dodaje nam pewności, a dzięki temu nie myślimy o problemie, ale oddajemy się przyjemnym doznaniom seksualnym.

Tabletki to nie magia

Bardzo ważne jest to, aby nadmiernie tym tabletkom nie ufać, ponieważ nie są one czymś, co jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawi, że będziemy mogli mówić o bardzo dobrej sprawności seksualnej. To w taki sposób nie działa. Niezbędnym elementem jest odpowiedni bodziec seksualny, niezbędnym elementem jest podniecenie, jest bliskość partnerki, są bardzo dobre lub przynajmniej dobre relacje z ową partnerką seksualną. Poza tym nie bez znaczenia jest nasza dieta, nasz styl życia codziennego, nie bez znaczenia jest to czy palimy papierosy, czy pijemy alkohol.

Używki obniżają naszą sprawność seksualną, co oczywiście nie jest od razu widoczne w każdej sytuacji, w odniesieniu do każdego człowieka, ale na pewno ma to ogromny wpływ na ową sprawność, na stopień uzyskiwanej erekcji i na stopień naszego zadowolenia z życia seksualnego. Aktywność fizyczna, odpoczynek, sen to kolejne z elementów, których nie powinniśmy i nie możemy zaniedbać, a poza tym również jeśli mówimy o owej obniżonej sprawności seksualnej, to wpływ na nią mają także przebyte lub też aktualne choroby. W takim przypadku trudno jest liczyć na to, że w rozwiązaniu owych problemów pomogą nam typowe tabletki na erekcję, gdyż owa choroba może znacząco niwelować działanie owych środków farmakologicznych. Tym samym jeszcze raz podkreślimy jak ważnym aspektem jest jak najszybsza konsultacja lekarska.

Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
Konkurs dla Mam mający... (0) [hrynn]
Paskudny cellulit (0) [Iwona]
Skuteczne Kosmetyki z... (0) [priscilla]

Właśiciel serwisu