INTENSYWNA TERAPIA DLA TWOICH PAZNOKCI

 

uroda, zdrowie, paznokcie

       Dłonie są wizytówką każdej kobiety
Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami.
Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin. Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg SZWAJCARSKIEJ RECEPTURY przyniesie efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawi, że Twoje paznokcie staną się zdrowe, odporne i piękne.
Czytaj dalej -> ...       PAZNOKCIE TWARDE I LŚNIĄCE JAK DIAMENT
ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA Z DIAMENTAMI
Ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci supertwardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem i uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.

Sposób użycia: codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu bezpośrednio na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa wnika w płytkę, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie paznokci.

Uwaga:
ZAWIERA 1% FORMALDEHYDU
Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką bądź kremem.
Unikać kontaktu z oczami.
Środek łatwopalny!
Nie stosować doustnie.
Chronić przed dziećmi.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu