INTENSYWNA TERAPIA DLA TWOICH PAZNOKCI

 

       Dłonie są wizytówką każdej kobiety
Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami.
Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin. Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg SZWAJCARSKIEJ RECEPTURY przyniesie efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawi, że Twoje paznokcie staną się zdrowe, odporne i piękne.
Czytaj dalej -> ...       MAKSYMALNY WZROST PAZNOKCI
PREPARAT PRZYSPIESZAJĄCY WZROST PAZNOKCI
Profesjonalny, ultraintensywny program do codziennej terapii paznokci zapewniający skuteczne wzmocnienie i maksymalny wzrost płytki paznokciowej. Formuła wzbogacona o proteiny jedwabiu, które w precyzyjny sposób wzmacniają i uszczelniają płytkę paznokciową. Odżywka stworzona dla słabych, cienkich i łamliwych paznokci, sprawia, że w ciągu 10 dni stosowania kuracji będą one długie i piękne.

       Sposób użycia: Codziennie przez pięć dni nakładaj jedną warstwę preparatu, następnie zmyj wszystkie nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj kurację do momentu, aż zauważysz, że paznokcie rosną szybciej i są mocniejsze.

       Uwaga:
ZAWIERA 1%FORMALDEHYDU
Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką bądź kremem.
Unikać kontaktu z oczami.
Środek łatwopalny!
Nie stosować doustnie.
Chronić przed dziećmi.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu