Niezwykłe właściwości herbat LOYD

 

       Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów świata. W Europie powodzeniem długo cieszyły się odmiany czarne, jednak w ostatnich latach rosnącą popularność zyskują tez inne rodzaje Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez porannego kubka tego gorącego, orzeźwiającego naparu lub popołudniowej jego filiżanki.Picie herbaty to nie tylko relaks, ale też zaopatrywanie organizmu w wiele związków wspomagających jego prawidłowe funkcjonowanie. Bogactwo dostępnych na rynku herbat pozwala każdemu znaleźć najlepszą dla niego kompozycję smakowo-zapachową. Szeroki wybór herbat oferuje firma LOYD.

Czym charakteryzują się herbaty LOYD?

Marka swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim bogactwu dostępnych na rynku produktów. Przygotowywane są one z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych surowców, a mieszanki, zanim zostaną wypuszczona na rynek, przechodzą długie i staranne testy. Liczący kilkadziesiąt pozycji wybór herbat Loyd obejmuje odmiany tradycyjne, ich mieszanki, a także herbatki owocowe. W ofercie firmy dostępne są także napary funkcjonalne czyli poprawiające funkcjonowanie organizmu. Są to mieszanki ziołowe, herbatki owocowo-ziołowe, yerba mate, rooibos, często wzbogacane miodem oraz innymi, naturalnymi dodatkami.

Zdrowie z herbaty

To właśnie naturalnym surowcom i odpowiedniemu ich połączeniu herbaty LOYD zawdzięczają nie tylko swój smak i aromat, ale także prozdrowotne właściwości. Prawdziwa herbata to bogate źródło substancji, przede wszystkim antyutleniaczy, takich jak polifenole oraz pobudzającej teiny. Choćby z tego powodu warto sięgać po filiżankę herbaty. Mimo że odmiana zielona uchodzi za zdrowszą z powodu dużej zawartości katechin, to w herbatach czarnych znajduje się dużo teoflawin i teorubigin powstających w czasie fermentacji liści herbacianych, które mają potencjał antyutleniający, zbliżony do katechiny. Herbata pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi (o ile nie zostanie posłodzona). Zawarte w niej związki poprawiają działanie układu krążenia oraz wspomagają pracę serca. Z kolei teina działa znacznie dłużej, chociaż nie aż tak pobudzająco, jak kofeina znajdująca się w kawie. Herbata, dzięki swoim właściwościom, ogranicza także rozwój stanów zapalnych oraz zapobiega infekcjom jamy ustnej.

O innych korzyściach z regularnego picia herbaty można przeczytać w artykule: Herbata Loyd . kilka słów o korzyściach regularnego picia herbaty.

Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
Konkurs dla Mam mający... (0) [hrynn]
Paskudny cellulit (0) [Iwona]
Skuteczne Kosmetyki z... (0) [priscilla]

Właśiciel serwisu