INTENSYWNA TERAPIA DLA TWOICH PAZNOKCI

 

       Dłonie są wizytówką każdej kobiety
Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami.
Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin. Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg SZWAJCARSKIEJ RECEPTURY przyniesie efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawi, że Twoje paznokcie staną się zdrowe, odporne i piękne.
Czytaj dalej -> ...       SOS DLA KRUCHYCH I ŁAMLIWYCH PAZNOKCI
MULTIWITAMINOWA ODŻYWKA Z WAPNIEM I KOLAGENEM
Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami, wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy się z płytką paznokciową, odbudowuje, regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokcie z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.

       Sposób stosowania: Codziennie nakładaj jedną warstwę preparatu na paznokcie. Po trzech dniach zmyj nałożone warstwy i rozpocznij czynność ponownie. Stosuj regularnie, gdyż każda nakładana warstwa dogłębnie penetruje paznokieć, zapewniając ekstremalne wzmocnienie i utwardzenie płytki.

       Uwaga:
ZAWIERA 1% FORMALDEHYDU
Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką bądź kremem.
Unikać kontaktu z oczami.
Środek łatwopalny!
Nie stosować doustnie.
Chronić przed dziećmi.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu