Odżywka Rectify do włosów uwrażliwionych wygładzi nawet najbardziej niesforne kosmyki!

 

       Pielęgnacja i modelowanie włosów wymaga od nas czasu, przemyślanych zakupów i systematyczności. Włosy mogą być wspaniałą ozdobą, o ile zadbamy o ich zdrowy i estetyczny wygląd. Jeśli jesteśmy posiadaczkami nieujarzmionych kosmyków, które wykazują tendencje do puszenia się i są oporne na wszelkie zabiegi stylizacyjne, warto zainwestować w wysokiej jakości preparaty kosmetyczne. Regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwoli nam zapanować nad niesfornymi kosmykami. Włosy niezdyscyplinowane można podporządkować przy użyciu właściwych kosmetyków. Dowiedz się, co pomoże Ci zapanować nad Twoimi włosami.
       Czym odznaczają się włosy uwrażliwione?

       Włosy uwrażliwione to gatunek włosów, które mogą być silnie zniszczone lub jedynie wykazywać podatność na uszkodzenia. Takie włosy silnie reagują na niszczące zabiegi fryzjerskie, nieodpowiednią pielęgnację czy negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Włosy nadwrażliwe to włosy wysokoporowate, co oznacza, że kosmyki mają rozchylone łuski włosowe, a to wiąże się z utratą wody. Włosy nadwrażliwe nie odbijają światła, wyglądają na matowe i mało energiczne, są mało witalne i nieodpowiednio nawilżone. Ten typ włosów możemy odziedziczyć po kimś z rodziny lub samodzielnie doprowadzić do takiego stanu poprzez częste poddawanie ich niszczącym zabiegom fryzjerskim. Farbowanie, rozjaśnianie, używanie prostownicy i lokówki zmniejsza elastyczność i wilgotność włosów, które stają się suche i łamliwe. Nie jest trudno uwrażliwić włosy, prawdziwa trudność pojawia się wówczas, gdy chcemy przywrócić im dawną kondycję. Z pewnością będzie to wymagało od nas więcej zaangażowania i bardziej przemyślanych działań.

       Pielęgnacja włosów uwrażliwionych

       Będąc posiadaczkami włosów uwrażliwionych, musimy skupić się na ich odbudowie. Regeneracyjno-nawilżająca kuracja przy użyciu odpowiednich kosmetyków może pomóc włosom nadwrażliwym. Jeśli pragniemy, aby nasze kosmyki znów wyglądały zdrowo i były mocne, należy zrezygnować z zabiegów, które tę nadwrażliwość spowodowały. Takie włosy należy wzmocnić, systematycznie używając olejów i nawilżająco-odżywczych maseczek. Zastosowanie silikonowego jedwabiu pozwoli zabezpieczyć końcówki włosów przed rozdwojeniem. Pomocne w tym przypadku może okazać się regularne podcinanie włosów uwrażliwionych, a częste wiązanie ochroni je przed uszkodzeniami. Nierzadko uwrażliwienie włosów ma związek z dużym zanieczyszczeniem powietrza, co nie zawsze widać gołym okiem.

       Jak działa odżywka Rectify od L'Oreal Professionnel?

       Próby zapanowania nad niesfornymi włosami nie przynoszą żadnego efektu? W takim razie czas zmienić taktykę. Dostępna w drogeriach odżywka wygładzająca włosy Rectify sprawi, że Twoje włosy zostaną wygładzone, nabiorą blasku i świeżości, a Ty wreszcie odzyskasz poczucie kontroli. Oprócz tego preparat do włosów od L'Oreal odbudowuje i wzmacnia włosy dzięki uaktywnieniu działającego regenerująco na kosmyki składnika APTYL 100. Odżywka do spłukiwania Rectify jest przeznaczona do włosów lekko uwrażliwionych, cienkich i zniszczonych. Jej zastosowanie pozwala podkreślić efekt usługi PRO FIBER, pozostawiając włosy idealnie gładkie bez efektu obciążenia. Dzięki użyciu odżywki Rectify przywrócisz włosom uwrażliwionym zdrowie i utracony blask!

      Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu