Makijaż wieczorowy - jakie produkty wybrać do jego wykonania?

 

       Podkład kryjący jest jednym z najczęściej wybieranych produktów, jeżeli chodzi o makijaż wieczorowy. U większości z nas najczęściej wygląda to tak, że robimy go w pośpiechu, na godzinę przed wyjściem z domu. Ma on za zadanie, przede wszystkim podkreślić naszą urodę oraz kreację. Wiele z nas popełnia jednak kardynalny błąd, już na samym początku. A jakie produkty wybrać, by zrobić cudowny makijaż wieczorowy - o tym w dalszej części artykułu.    Jakie produkty są najczęściej wybierane do wykonania makijażu wieczorowego?

Najczęściej do wykonania makijażu wieczorowego dobierzemy:

- baza pod makijaż . przed nałożeniem podkładu kryjącego, aby dodatkowo go utrwalić, polecamy nałożenie bazy. W asortymencie Golden Rose znajdziecie bazy matowe, rozświetlające oraz takie, które mają delikatny efekt rozświetlenia. Dzięki zawartości odpowiednich składników, zapewni nawilżenie i ochronę skóry, a także utrwali nałożony na nią podkład.

- podkład kryjący . jak już wcześniej wspomnieliśmy jest to produkt najczęściej wybierany, ponieważ chcemy, aby nasza cera wyglądała przez bardzo długi czas jak z katalogu, żeby podkład ścierał się równomiernie i nie zostawiał smug na twarzy; Świetnie tutaj się sprawdzi hit blogosfery z ostatnich miesięcy . podkład Total Cover od Golden Rose.

- baza pod cienie . zwiększa trwałość cieni do powiek, zapobiega ich rolowaniu i zbieraniu się w załamaniach powieki. Zadaniem bazy jest podbicie koloru cieni oraz jego utrwalenie.

- cienie do powiek . w makijażu wieczorowym najczęściej wykorzystujemy kolory ciemne, np. brąz, czerń, fiolet, granat, głęboka czerwień, czy też cienie z drobinkami lub cienie metaliczne;

- kredki, linery . w przypadku tych produktów działa ta sama zasada, co w przypadku cieni do powiek - w większości przypadków króluje czerń, natomiast są też wersje metaliczne czy z brokatem.

- baza pod pomadkę . utrwali ona pomadkę na ustach, a dodatkowo zapobiega rozmazywaniu pomadki poza usta.

- pomadki . najczęściej królującymi kolorami są różne odcienie czerwieni, bordo, fiolety. Pomadki możemy spotkać w kilku wersjach: metaliczne, matowe i klasyczne. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak seria matowych pomadek.

Podsumowując, jeżeli chodzi o makijaż wieczorowy jego postawą jest podkład kryjący. Natomiast należy pamiętać o tym, żeby wykonywać makijaż w innym stroju niż finalny, w którym planujemy wyjść. Malując się w naszej kreacji, możemy ją zwyczajnie ubrudzić cieniem, który może się obsypać. A zawsze łatwiej jest się ubrać na koniec, niż tuż przed wyjściem z domu od nowa kompletować ubrania na wyjście.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
super kosmetyki z morz... (0) [priscilla]
Konkurs dla Mam mający... (0) [hrynn]
Paskudny cellulit (0) [Iwona]
Skuteczne Kosmetyki z... (0) [priscilla]

Właśiciel serwisu