Skuteczne sposoby na powiększenie biustu.

 

       Chyba każda kobieta marzy o pięknej sylwetce i nieskazitelnej urodzie. Niestety, matka natura nie obdarzyła wszystkich po równo, dlatego wszyscy ludzie mają jakieś wady, których najchętniej by się pozbyli. Tak samo jest w przypadku kobiet, które wyjątkowo często narzekają na zbyt mały rozmiar swojego biustu. Zastanawiają się przy tym czy interwencja chirurga to jedyny sposób na to, aby ich piersi były dokładnie takie o jakich zawsze marzyły. Oczywiście implanty to jedna z możliwości, jednak z pewnością nie jedyna. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby znaleźć inne równie skuteczne metody, dzięki którym kobiece piersi mogą stać się większe.       Zadziałaj od środka

       Co prawda piersi są zdecydowanie zewnętrzną częścią naszego ciała, ale chcąc aby zwiększyły one swoje rozmiary, możemy spróbować zadziałać na nie od wewnątrz. Kiedy bowiem chodzi o powiększenie biustu tabletki są jednym z tych bezpiecznych i rzecz jasna skutecznych sposobów na poradzenie sobie z tym problemem.

       Obecnie w sprzedaży jest dość dużo tego rodzaju preparatów, które pozytywnie wpływają na wzrost piersi. Tabletki na biust należy jednak wybierać rozważnie, tak by znaleźć ten produkt, który faktycznie przyniesie nam zamierzone efekty. Warto w tym przypadku kierować się też opiniami innych kobiet, które potwierdzają, iż dane tabletki naprawdę działają. Zdecydowanie dobrze jest na początku naszej drogi ku piersiom idealnym, skierować uwagę właśnie na tabletki na powiększenie biustu, gdyż są one jedną z bezpieczniejszych metod osiągnięcia tego celu.

       Zadziałaj od zewnątrz

       Są osoby, które mimo wszystko nie lubią przyjmować jakichkolwiek leków czy suplementów diety. Jest to oczywiście całkowicie zrozumiałe, dlatego specjaliści zajmujący się problemem powiększania biustu, przygotowali też inne preparaty, których nie trzeba połykać. Doskonałym przykładem jest tutaj krem na powiększenie biustu. Choć w skuteczność takich kosmetyków wciąż wiele osób po prostu nie wierzy, wystarczy tylko sprawdzić jak duża liczba kobiet potwierdza ich działanie. Tym bardziej, że obecnie w sprzedaży jest sporo tego rodzaju produktów, a zatem jest z czego wybierać.

       Naturalnie, aby krem ujędrniający do biustu mógł faktycznie zadziałać należy go stosować regularnie, przez dłuższy okres czasu. W pierwszej kolejności warto także zapoznać się z wszystkimi informacjami zawartymi na jego opakowaniu, aby mieć pewność co do tego, w jaki sposób należy go stosować. Pamiętajmy, że jedynie stosując się do zaleceń producenta możemy uzyskać najlepsze możliwe efekty, a zatem większe i jędrniejsze piersi.

       Stosowanie kosmetyków można jednak połączyć z jeszcze jedną metodą zewnętrznego oddziaływania na wzrost piersi. Chodzi o masaż, który może mieć niezwykle duży wpływ na to jak wygląda kobiecy biust. Być może wydaje się to komuś nieco niedorzeczne, jednak właściwie prowadzony masaż faktycznie pomaga w osiągnięciu celu, jakim są piękne i przede wszystkim większe piersi. Oczywiście zanim zaczniemy tego typu .kurację., musimy się dowiedzieć w jaki sposób należy wykonywać taki specyficzny masaż, aby przyniósł nam on same korzyści. Warto również wykorzystać przy jego wykonywaniu wspomniane już kremy wspomagające wzrost piersi. Wówczas efekt może okazać się jeszcze lepszy.

       Warto przy tym zauważyć, że masaż ma także często wpływ na nasze zdrowie. Nie chodzi tutaj o to, że doskonale nas relaksuje, ale dzięki niemu możemy również wykryć wszelkie niepokojące zmiany w obrębie naszych piersi. Jest wiele kobiet, które właśnie w trakcie wykonywania takiego masażu mającego zwiększyć rozmiar ich piersi, wykryły u siebie guzki i tym samym być może uratowały swoje zdrowie lub nawet życie.

       Wizyta u specjalisty

       W przypadku, gdy mimo naszych usilnych starań, wymienione metody okazały się dla nas niewystarczające, pozostaje tylko jedno wyjście, a mianowicie wizyta u specjalisty. Podczas spotkania z chirurgiem plastycznym można z nim omówić wszystkie możliwości powiększenia biustu do takich rozmiarów, jakie by nas w pełni satysfakcjonowały.

       Jednym ze sposobów jest rzecz jasna wszczepienie w kobiece piersi implantów silikonowych, które mogą mieć kształt okrągły lub anatomiczny. Trzeba przy tym pamiętać, że nie jest to drobny zabieg, ale zwykła operacja, w związku z czym pacjentka zostaje całkowicie uśpiona na czas jej przeprowadzenia. Niestety należy się przy tym liczyć również z tym, iż rekonwalescencja będzie bolesna i stosunkowo długa, a na piersiach pozostaną blizny.

       Oprócz implantów, można też skorzystać z dwóch innych zabiegów, w ramach których do piersi wprowadzany jest specjalny żel, lub też tkanka tłuszczowa pacjentki, pobrana wcześniej na przykład z jej brzucha czy ud. Obydwa te zabiegi są znacznie mniej inwazyjne aniżeli wszczepienie implantów, dlatego na ich przeprowadzenie decyduje się coraz liczniejsze grono pań. Efekty wyglądają wyjątkowo naturalnie, ale niestety nie są one trwałe. Żel, podobnie jak tkanka tłuszczowa, po jakimś czasie zostają wchłonięte przez ludzki organizm, a zatem nie pozostaje nic innego jak poddać się zabiegowi po raz kolejny.Prześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu