Pearl SPA Intercontinental Warszawa- kameralny odpoczynek w centrum metropolii.

 

       Weekend w SPA to spełnienie snów wielu kobiet. Czas, w którym to inni dbają o nasze samopoczucie, pozwala zapomnieć o problemach codzienności i się zrelaksować. Pearl Beauty Clinic & SPA Warszawa to idealne miejsce na chwilowe zapomnienie. Ulokowana na 43 piętrze Hotelu InterContinental klinika urody, chociaż znajduje się w samym centrum miasta, ma niezwykle kameralny klimat.

       Profesjonalna kadra wykwalifikowanych specjalistów Pearl SPA Intercontinental Warszawa pracując tylko na najwyższej klasy kosmetykach m.in. firmy Decleor, zapewni nam niezapomniane doznania.       Rytuały Piękna firmy Decleor, które znajdziemy w Pearl SPA Intercontinental Warszawa.

       Wachlarz zabiegów, które oferuje Pearl Beauty Clinic & SPA jest niezwykle szeroki. Warto jednak zwrócić uwagę na szczególny ich rodzaj, czyli Rytuały Piękna kosmetykami Decleor. Warszawska klinika urody jest jednym z niewielu miejsc, które pozwalają nam skorzystać ze wszystkich rytuałów opracowanych przez firmę Decleor. Zarówno tych dla twarzy, jak i dla ciała.

       RYTUAŁY TWARZY:

 • AROMAPLASTIE
  Rytuał przeznaczony do skóry zmęczonej, szarej i matowej, nadający jej witalność i blask.
 • ORESSENCE
  Zabieg zarówno na twarz, jak i na ciało. Uważany, za najdoskonalszy rytuał, ze względu na działanie w 3 strumieniach witalnej energii w ciele (komórkowym, mięśniowym i emocjonalnym). Przebiega z wykorzystaniem kosmetyków bogatych w olejki eteryczne i oleje roślinne. Podczas zabiegu na twarz zaaplikowana zostaje multiwitaminowa maska co połączone jest z relaksacyjnym masażem całego ciała.
 • AURABSOLU
  Rytuał przeznaczony dla skóry zmęczonej i potrzebującej przebudzenia.
 • HYDRA-FLORAL
  Rytuał nawilżający dla skóry odwodnionej.
 • HARMONIE CALM
  Powstał z myślą o skórze wrażliwej. Łagodzi uczucie ściągniętej skóry i ogranicza rumień oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
 • AROMA PURETÉ
  Rytuał ma na celu ograniczyć błyszczenie i oczyścić skórę tłustą oraz mieszaną.
 • INTENSE NUTRITION
  Rytuał głęboko nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Skóra po zabiegu jest odżywiona i zregenerowana.
 • AROMA LISSE
  Przeznaczony dla pań po 30 roku życia, redukuje drobne zmarszczki i niweluje niedoskonałości.
 • PROLAG.NE LIFT
  Stworzony dla kobiet powyżej 40 roku życia z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności skóry oraz zaburzeniami owalu twarzy.
 • WITALNOŚĆ DLA OCZU
  Zabieg skupiający się jedynie na okolicach oczu, podczas którego peeling, maska pod oczy i specjalny masaż zredukują zmarszczki mimiczne i cienie pod oczami.

       Każdy rytuał twarzy kosmetykami Decleor przebiega w siedmiu z góry określonych punktach:

 1. Dokładne oczyszczenie skóry.
 2. Dobranie odpowiedniego programu regeneracyjnego.
 3. Wykorzystanie aromaterapii.
 4. Relaksujący masaż pleców.
 5. Masaż twarzy odpowiednimi kosmetykami.
 6. Dobór i aplikacja odpowiedniej maski na twarz.
 7. Oshibori, czyli okłady wilgotnym, ciepłym ręcznikiem.

       RYTUAŁY CIAŁA

 • AROMA BLEND
  Rytuał kształtujący sylwetkę i oddziałujący na emocje związane z nadwagą.
 • AROMA-MASAŻ
  Zabieg łączący w sobie to, co najlepsze w masażu z niezwykłymi możliwościami aromaterapii.
 • PEELING OWOCOWY
  Peeling najwyższej klasy kosmetykami zawierającymi sproszkowane owoce, przyprawy i olejki roślinne. Usuwa martwy naskórek i zmiękcza skórę.
 • UCIECZKA NA MADAGASKAR
  Relaksacyjny masaż, który ma działanie energetyzujące.

       Każdy zabieg z serii Rytuałów Piękna to niezwykłe połączenie masażu z aromaterapią i kosmetyką. W myśl hasła przewodniego marki Decleor skupiają się one na trzech elementach: skórze, ciele i umyśle. Dzięki czemu po zabiegu odczuwamy zmianę nie tylko fizycznie, lecz również emocjonalnie. Jeśli więc pragniesz odpoczynku lub chwili tylko dla siebie, odwiedź Pearl SPA Intercontinental Warszawa i zdecyduj się na jeden z Rytuałów PięknaPrześlij znajomym:        

Reklamy

Ostatnio na forum

Właśiciel serwisu